Algoritmik Ticaret Servisleri

Algoritmik Ticaret Servislerimiz

Kullanıcı kaydı oluşturduğunuzda ve gerekli koşulları yerine getirdiğinizde bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Algoritmik Bot Sinyalleri

Botcoinx botları, oluşturduğunuz alım satım stratejilerine göre alım satım sinyalleri üretir. Bu sinyalleri sms, e-posta veya uygulama bildirimi ile alabilirsiniz. Bu sinyallere göre alım satım işini yürütürsünüz. Kullanıcı panelinden bu ayarları girdiğinizde al sat sinyali geldiğinde sistem sizi uyaracaktır. Bu sinyalleri sosyal medyada ve halka açık yerlerde paylaşamazsınız. Sadece siz kullanabilirsiniz. Bu sinyaller tam size göre.

Algoritmik Otomatik Ticaret

Robotlarımız sizin için otomatik olarak alıp satar. Seçtiğiniz algoritmik modellere ve belirlediğiniz stratejilere göre alıp satıyorlar. Siz uyurken bile çalışırlar, size para kazandırırlar. Bunun için bir kullanıcı kaydı oluşturmanız, gerekli koşulları sağlamanız ve alıp sattığınız kripto para borsasına bağlamanız gerekiyor. Crypto Exchange'inizden alacağınız API bilgileri ile botumuza bağlanabilirsiniz. API bilgilerini alıp Botcoinex'e kaydetmeniz yeterli olacaktır. Bundan sonra işlem yapılacak coini seçerek, ayarları yaparak ve kaydederek çalışmaya başlayacaktır.

Geriye Dönük Test

Geriye dönük testler yapabilirsiniz. Seçtiğiniz göstergeyi veya algoritmik modellemeyi ve stratejileri çalıştırmadan önce geriye dönük test edebilirsiniz. Geriye dönük başarı oranı nedir? Ne kadar başarılı? Hangi model hangi madeni parada daha başarılı? Bu soruların cevaplarını almanıza yardımcı olacaktır. Belirlediğiniz bütçe ile geçmişte ne kadar gelir elde edildiğini görebileceksiniz. Geriye dönük test yaparak, geriye dönük verilere erişebileceksiniz. Bu veriler, daha başarılı ticaretinize ışık tutacaktır. Hangi göstergenin, hangi algoritmik ticaret modelinin, hangi stratejinin daha başarılı olduğunu geriye dönük olarak görebileceksiniz. Bu veriler, daha da başarılı algoritmik ticaret kurulumları yapmanıza yardımcı olacaktır.

Borsa Simülatörü

Alım satım, satın alma, satma gibi işlemleri canlı olarak coinlerinizi takas etmeden açabilirsiniz. Simülasyon ticareti aslında satın almaz veya satmaz. Alınıp satılmış gibi kayıtlar oluşturur. Belirlediğiniz algoritmik modelleme ve stratejiyi canlı olarak, zarar vermeden test edebileceksiniz. Bu, başarılı bulduğunuz stratejiyi uygulamaya koyma konusunda size güven verecektir. Yanlış işlemlere girmenizi engellemenize yardımcı olacaktır. Stratejinizden emin olduktan sonra talimatları Botcoinex robotlarına vereceksinizverisiniz, robotlar talimatlarınza göre hareket ederler.

Strateji

Kripto para birimlerinde algoritmik ticaretin başarı oranları

Bu veriler geçmişe dönük işlemlerin genel ortalamalarından alınmıştır. Seçilen coin, ticaret modeli ve stratejiye göre oranı artırmak mümkündür. Bazı stratejiler ile başarıyı %99'a çıkarmak mümkün..

Bitcoin - BTC USDT
65%
Ethereum - ETH USDT
68%
PAX GOLD - PAXG USDT
75%
Diğer kripto para birimleri
60%

Mesaj Gönder

Aşağıdaki başlıklardan biri size uygunsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Yatırımcı Olabilirsiniz

  As an investor, you can contribute to us being a faster way. By making rapid progress and strengthening the infrastructure, serving more users and reaching millions of people will greatly increase the profit, and you will be a partner in the profit.

 • Kripto para ticareti ile mi uğraşıyorsun?

  Sistemimizi kullanarak ticaret yapabilirsiniz. Kzancını artırır. Zamandanedin tasaruuf ve daha az risk alın . Algoritmik ve otomtik ticaret için bize ulaşın.

 • Projenin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

  Başarılı bir gösterge, algoritma ve stratejiniz varsa sisteme ekleyebiliriz. Sizin karlı olacağınız, bizim de karlı olacağımız bir model üzerinde anlaşabiliriz.

 • Finans sektöründe yazılım deneyiminiz var mı?

  Python, Node Js, React Native, PHP, MongoDB, MySQL, PostgreSQL bilgisine sahip bir uzmansanız ekibimize katılabilirsiniz. Kripto para borsası çalışma yöntemlerini bilmeniz ve kullanmış olmanız zorunludur.

Formu doldur